english

بازطراحی کردن وب سایت

طرح ایده ال خود را جستجو کنید

طراحی دوباره وب سایت. کلماتی که میتوانند ترس به دل هر مدیر وب سایتی بیندازند. با این وجود طراحی مجدد یک وب سایت نباید دردسری عظیم و یا چیزی باشد که باعث کم شدن بودجه ی بازاریابی شرکت تان میشود.  با یک برنامه ی بهینه در طراحی میتوانید هزینه ها را به حداقل برسانید و سبب افزایش مشارکت کاربر شوید. دانستن زمان ایجاد چنین تغییرات و ارتقا وب سایت تان و بهترین زمان انجام این تحول، میتواند به شکل قابل توجهی به گروه IT شما در روند تغییر پیوسته طراحی وب کمک کند.

اهمیت طراحی مجدد وب سایت

 

شاید شما تصور کنید که نباید نگران طراحی دوباره ی وب سایت تان باشید. شما ممکن است وب سایت نسبتا جدیدی داشته باشید یا به روز رسانی های بسیار کمی در طی سال ها انجام داده باشید. اگر طرز فکرتان این چنین است، شما در واقع دست کم گرفته اید نقش مهمی که وب سایت شما در موفقیت کلی شرکت تان بازی می کند. در دنیای کسب و کار امروز شرکت ها، تقریبا در هر صنعتی، نیازمند یک وب سایت زیبا با عملکرد بالا هستند تا بتوانند دستیابی به اهداف را برای کاربران خود آسان و قابل درک کنند. نیازمند به هرچیزی که برند آنها هرچه کمتر در معرض خطر قدیمی بودن، به روز نبودن یا هرنوع بی اعتمادی دیگر قرار گیرد.

طراحی دوباره وب سایت چیزی نیست که به دلیل بی اهمیت بودن نادیده گرفته شود و بتوان به راحتی از کنار آن گذشت. امسال، سالی استثنایی برای روبه راه کردن دوباره ی وب سایت شماست.

شما میتوانید از محتوای تصویری و ویدیو ها، ارتقاء تجربه کاربری (UX)، طراحی فلت و سایر ایده ها و روش های پرطرفدار، محبوب و مورد پسند بسیاری از افراد در سال 2017 استفاده کنید. علاوه بر این ها و مهمتر از همه، میتوانید تجهیزات زیربنایی و زیر ساخت های شرکت خود را به روز کنید تا تغییرات هرچه سریع تر اعمال شوند. به خصوص اگر سیستم مدیریت محتوای کنونی شما انجام این تغییرات را بسیار مشکل و پرهزینه کرده باشد.

طراحی دوباره به شما در برطرف کردن مشکلاتی که وب سایت با آن ها مواجه بوده و آن ها را تجربه کرده است مانند پایین بودن سرعت در بارگذاری صفحه ها و یا محتوای بسیار بهم ریخته و درهم، کمک خواهد کرد. به این کار تنها به عنوان معرفی کاربران تان به جدیدترین جریان ها و گرایشات فکر نکنید، بلکه به آن بعنوان یک شانس بزرگ برای ایجاد تغییرات لازم در سایت تان نگاه کنید. طراحی دوباره شانس و امکانی برای پاسخ دادن به مشکلات کاربر و یافتن راه هایی در جهت پیشرفت وب سایت شما می باشد. یک وب سایت بهینه میتواند سبب افزایش رتبه ی صفحات شما (page rank) در نتایج موتورهای جستجو شود، بازدید سایت را افزایش دهد و منجر به تغییرات اساسی دیگری شود.

ادامه دارد...