english

طراحی فروشگاه اینترنی با لاراول

لاراول یکی از مشهور ترین فریم ورک های برنامه نویسی با زبان PHP است که شرکت وبینه توانسته نرم افزاری یکپارچه و هماهنگ را با این فریم ورک یعنی لاراول Laravel طراحی و تولید نماید.

laravel


این سیستم فروشگاهی که میتواند برای انواع فروشگاه ها از قبیل فروشگاه موبایل و لوازم الکترونیکی ، فروشگاه قطعات رایانه ای ، فروشگاه مواد غذایی و... مورد استفاده قرار بگیرد ، زیرساختی که این نرم افزار تحت وب دارد این است که بسیار امن ، سریغ و قابل انعطاف است و میتواند ماژول های مختلفی را به صورت یکپارچه و هماهنگ مدیریت کند.
ما با استفاده از لاراول پایداری نرم افزار را افزایش دادیم و در صورت بروز مشکلات زیرساختی به دلیل وجود جامعه جهانی گسترده میتواند سریعا برطرف و اصلاح شود .
همیشه به این نکته توجه داشتیم که با وجود فروشگاهایی مانند مجنتو چرا باید از یک سیستم برنامه نویسی شده توسط یک شرکت ایرانی استفاده کرد ؟ پاسخ این سوال در این است که در صورتی که تحلیل درستی از دیتابیس و برنامه نویسی در فروشگاه اختصاصی صورت پذیرفته باشد قطعا میتواند برای مقاصد تجاری و بسیار کلان مورد استفاده قرار بگیرد دوم وجود پشتیبانی توسط تیم تولید کننده ، شرکت وبینه با داشتن تیمی حرفه ای متشکل از برنامه نویسان PHP و طراحان UI / UX کیفیت و اساس نرم افزار را طراحی و تولید کرده است و میتواند موارد خاص را نیز به دقت بالا پیاده سازی و اجرا کند.