english

نرم افزار صندوق قرض الحسنه رایگان

نرم افزار صندوق قرض الحسنه گندم اولین نرم افزاری است که بدون نیاز به دانلود و نصب در کمتر از 1 دقیقه برای شما به صورت آنلاین راه اندازی میشود . ما این فرصت را به کاربران خود داده ایم که تا 30 روز بتوانند از همه امکانات این نرم افزار حرفه ای به صورت رایگان استفاده کنند و بعد از پایان 30 روز بر اساس تعرفه مشخص میتوانند دوره استفاده از نرم افزار تحت وب قرض الحسنه گندم را تمدید کنند.

استفاده 30 روز رایگان از نرم افزار تحت وب تجربه خوبی است که شما را با این رویکرد آنلاین و عملکردی آن برنامه اشنا میکند ، کافی است روی این لینک کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه جدید مشخصات مورد نیاز را وارد کنید و در نهایت روی دکمه سبز رنگ ثبت درخواست کلیک کنید .

در کمتر از چند ثانیه صندوق قرض الحسنه شما به صورت کاملا رایگان راه اندازی میشود و اطلاعات ورود سیستم روی موبایل شما پیامک خواهد شد(در صورت عدم دریافت پیامک با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید).

قابل توجه شما مشتری گرامی که با دریافت رمز ورود ، نام کاربری و سریال صندوق میتوانید وارد نرم افزار تحت وب گندم شوید ، اطلاعات پیامک شده کاملا رسمی و معتبر است و نسخه آزمایشی و دمو نیست ، و بعد از مدت 30 روز اطلاعات و فعالیت های ثبت شده در نرم افزار برای شما حفظ میشود و نگران از بین رفتن و یا ثبت مجدد اطلاعات نباشید.

در اولین ورود به نرم افزار میتوانید آموزش های استفاده را به صورت ویدئوی در آپارت مشاهده کنید و اخبار مرتبط را نیز مطالعه بفرمایید.